Satelity Tachov - montáže a instalace

Satelity Tachov - montáže satelitů pro Tachov, Stříbro a okolí

Satelity - provádíme instalace, laďení a montáže satelitů pro Tachov, Stříbro a okolí. Dále provádíme , rozvody kabelů od sateltiní paraboly, přes satelitní multipřepínač nebo satelitní kaskádový systém až po koncovou satelitní zásuvky. Nainstalujeme také Vámi pořízené satelity nebo námi dodané satelitní komplety z našeho eshopu Centrum satelitů.

Nasměrujeme Vaši sateltiní prarabolu na  požadovanou družici - v nejčastějších případech jsou to družice Astra 3A, Astra 1 a Thor, na kterých nabízejí své televizní služby poskytovatelé Skylink, Freesat by UPCDigiTV. Nabízíme poradenství a nejvhodnější způsob příjmu satelitního nebo televizního signálu. Dále jsme schopni zajistit příjem vysílání v ruském, vietnamském, německém i anglickém jazyce. Z ruských jsou to programy z družice Amos, Hot Bird a Sirus, vietnamské VTV 4, německé programy z družice Astra 1 a anglické z družice Astra 2 z pozice 28,2 E. Jsme ochotni Vám zajistit veškeré technické prostředky pro sledování Vašeho oblíbeného televizního kanálu.

Vyberte si z našeho sortimentu satelitní a televizní techniky na našem eshopu Centrum satelitů, který je pečlivě vybrán dle bezporuchovosti a komunikace s dekódovací kartou, a dále dalších funkcí, jako je nahrávání na externí HDD nebo flash disk.