Satelity Tachov - montáže a instalace

Montáž a ladění televizní antény pro Tachov, Stříbro a okolí

Provádíme montáže, instalace a laďení televizní antény, rekonstrukce STA, tj. společných televizních antén nebo  též centrální antény. Kompletní inženýrské sítě pro příjem signálu DVB-T. Dále též kombinaci pozemního a satelitního signálu do jednoho koaxiálního kabelu, přpadně přivedení tohoto kabelu a UTP internetového kabelu do jedné společné zásuvky. Toto se týká především panelových a činžovních domů, kde se dělá kompletní rekonstrukce kabeláže. Jedná se o komplexní dodávku STA od naladění  televizní antény, zesílení a předevední na stejnou decibelovou hodnotu až po montáž koncové televizní, respektive satelitní zásuvky a předání měřícího protokolu. Budete tak moci sledovat programy ČT1, ČT2, ČT24, ČT4 SPORT, NOVA, NOVA CINEMA, PRIMA, PRIMA COOL, TV BARANDOV, Prima Love, ZAK, Óčko, Prima Zoom, Šlágr TV, Fanda, Smíchov a Telka v digitální kvalitě.

Rekonstrukce společné televizní antény - STA

Specializujeme se na rekonstrukce společné televizní antény s kombinací satelitního a pozemního digitálního signálu pro panelové domy. Nabízíme tak rozšíření programové nabídky o satelitní signál z jedné a více družic. Tím se nejen zvýši hodnota nemovitosti, dále pak odpadnou případné konzole, které hyzdí panelový dům. Toto je vhodné zejména v době, kdy se majitelé bytů domluví na zateplení budovy. Po rekonstrukci bude zákazník přijímat signál z jedné až tří družic (Astra 3, Astra 1Thor / Intelsat) a dvou vysílačů (Krašov pro české kanály a Hoher Bogen pro německé kanály - možno přijímat více než 10 německých televizních stanic). Ukázky našich prací můžete vidět v  galerii.
Při výběru komplonentů klademe důraz na modulárnost domovních zesilovačů, což se projeví snížením nákladů při změně nebo výskytu nového multiplexu.

Naším heslem je maximální komfort a spokojenost zákazníka.

V současné době je v provozu náž nový eshop satelitní a televizní techniky Centrum satelitů